Hangi sunucumuzun Web sitesine gitmek istiyorsunuz ? / Which of our server's website do you want to go to?

Shaiya TR hakkında bilmeniz gerekenler
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır

Merhaba Shaiyalılar,

Shaiya TR hakkında bilmeniz gereken bir kaç önemli bilgi;
  1.  Resmi Shaiya TR Bölüm 8’e geçiş sonrasında USA sunucusu ile birleşmiş ve artık global bir şekilde tüm oyuncular bir arada toplanmış yabancı olmuştur ve resmi Shaiya TR sunucusu kapanmıştır.
  2.  Şuanda bulunduğunuz website yeni açılan 70. Seviye sınırlı Bölüm 5 Shaiya TR’ye aittir.Bu oyun  Private Server yani ” Özel Sunucu ” olarak açılmıştır.
  3. Şu anda Shaiya piyasasında Shaiya TR adına sadece bu oyun sahiptir. Aşağıda verdiğimiz bağlantılar haricindeki hiç bir sosyal medya hesaplarına itimat etmeyiniz.
  4. Oyun içerisinde karşılaştığınız sorunlar ve şikayetler için oyun içerisinde [gs] ve [GS] ibaresi taşıyan görevliler aracılığı ile hızlı destek alabilirsiniz.
  5. Oyunumuza yeni başladıysanız ve PvE (Droplar) hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu bağlantıyı ziyaret ediniz.
  6. Şuanda bulunduğunuz web sitesinden oyuna ücretsiz üye olabilir ve indirebilirsiniz. Üyelik ve Hesap işlemleri sitemizin sağ üst köşesinde bulunan butonlardan yapılmaktadır, bu butonların sizde görünmemesi durumunda siteye giriş yaptığınız protokolü kontrol ediniz ve http:// ile giriş yaptığınızdan emin olunuz.
  7. Oyunumuz kurallarına aramıza katılmadan önce bu bağlantıdan göz atabilirsiniz ulaşabilirsiniz.
  8. WhatsApp Müşteri Hizmetlerimizden canlı ve hızlı destek alabilirsiniz.
  9. Oyun kapanır mı ? Sorusuna vereceğimiz cevap, hiç bir zaman ebedi açık kalan,kapanmayan oyun yoktur. Sadece uzun yıllar açık kalan oyunlar vardır ve biz de bunlardan biri olacağız.
  10. Shaiya © ve AeriaGames © Nexon Korea Şirketi’nin kayıtlı markalarıdır. Bu terimlerin ve ilgili bütün materyallerin, logoların, ve imgelerin telif hakkı © AeriaGames’e aittir.Bu site hiçbir şekilde © Aeria Games ile bağlantılı veya © Aeria Games tarafından onaylı değildir.
Resmi Sosyal Medya Hesaplarımız

Websitemiz : https://www.shaiyatr.net
Forum : https://www.forum.shaiyatr.net
Facebook : https://www.facebook.com/ShaiyaTurkiye
Twitter : https://www.twitter.com/ShaiyaTurkiye
Instagram : https://www.instagram.com/ShaiyaTurkiye

İyi eğlenceler dileriz.
Shaiya TR Ekibi.