Hangi sunucumuzun Web sitesine gitmek istiyorsunuz ? / Which of our server's website do you want to go to?

D-Suyu Sınır Bölge
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır

Sinir Bölgede Hüküm


 1) Genel

Shaiya Episode 3 – Tanriçanin Önderliginde, Öfke Birligi ile Isik Ittifaki arasindaki amansiz savas doruk noktasina ulasiyor. Iki taraf artik yeni haritalara hakim olabilmek için çarpisiyor. Taraflarin ele geçirdigi harabelerin çesitli kombinasyonlari çesitli haritalara erisim sagliyor, iki taraf da bir yandan sinirlarini genisletmek için saldirirken, diger yandan ele geçirdigi yeni haritalari savunmaya çalisiyor. Bu gizemli topraklarda yepyeni yaratiklarla çarpismaya ve üzerlerinden düsecek yepyeni nesnelere hazirlikli olun!

2) Portal Nasil Açilir?

 

<D-Suyu Sinir Bölge Harabe Sistemi>

 

Portal

Isik

Öfke

Çöl

1, 2, 5

3, 4, 5

Orman

1, 5, 6

4, 5, 7

 

Tabelada da görüldügü gibi, örnegin Öfke Kardesligi’nin Çöl Portali’ni açabilmesi için 3,4 ve 5 numarali harabeleri ele geçirmesi gerekmektedir.

3) Portal Nasil Kapanir?

 

Asagidaki kosullardan herhangi birinin gerçeklesmesi durumunda portal kapanir:

– Sunucunun kapanmasi durumunda portallar kapanir.
– Tarafinizin belli bir portali açmasi için sart kosulan 3 harabeyi de ele geçirmesi halinde o portal rakip taraf için kapanir.
– Rakip taraf gerekli olan 3 harabeyi de ele geçirip bir portali açmissa, bahsi geçen portali kendi tarafiniz için açamadiginiz sürece rakip için gerekli harabelerden sadece birinin geri alinmasi rakibin portalini kapamaya yetmez! Rakibin o portal için gerekli bütün harabelerinin alinmasi gerekir.

Ayrintili Portal Haritalari

Çöl

 

Isik

 

Öfke

 Orman

 

Isik

 

Öfke