Hesabınıza giriş yapmadıysanız OPERA tarayıcısını kullanınızBir göz at

GORDION ve BABYLON Sunucuları Birleşiyor
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır

Merhaba Shaiyalılar,

3 Şubat 2019 tarihinde kapılarını siz değerli oyuncularımıza açtığımız BABYLON sunucumuz hakkında önemli kararlar aldık.
BABYLON sunucumuzu 1 yıl önce zoru seven Shaiya oyuncularına yeni bir serüven sunmak ve eski olan GORDION sunucumuzun çok ilerlemesi ve daha eski oyun halini özleyen oyuncularımıza alternatif olarak açmıştık.Vizyonumuzda hedeflediğimiz 1. yıl tablosunda sunucumuzda aktif yüzlerce hatta binlerce oyuncu olmasıyken bu hedefi ne yazık ki yakalayamadık. BABYLON sunucumuzda geçen 1 yıl içerisinde amacımızı yani siz Shaiya tutkunlarına nostaljiyi dolu bir şekilde yaşatabilmeyi gerçekleştirebildik. Hedeflediğimiz 1. yıl tablosunu yakalayamamızın altında yatan bir çok sebep mevcuttur bunların başında ve bizce en etkilisi olan 2009-2012 arasında Shaiya oynayan kalabalık oyuncu kitlesinin olmayışı ve geride kalan oyuncu kitlesininde sürekli açılıp kapanan özel sunuclar içerisinde sürekli olarak yer değiştiriyor olmasıdır. Oyunumuza ilk kez gelen oyuncularımızın ilk deneyimlerini BABYLON sunucumuzda yaşamaları içerisinde pek oyuncu olmaması nedeni ile GORDION’u denemeden ne durumda olduğunu görmeden bize bir eksi yarattığını gördük.

BABYLON sunucumuz 13 Nisan 2020 Pazartesi Tarihinde yapılacak olan haftalık olağan sunucu bakımı sonrasında tamamı ile GORDION sunucumuz ile birleşmiş olacaktır.Birleşme sırasında BABYLON sunucusu tüm verileri silinecek verdiğimiz tarihe kadar BABYLON sunucusunda bulunan hesabının incelenip kendisinin eksiğini karşılamak üzere GORDION sunucusuna aktarılmasını isteyen tüm oyuncularımıza en kısa sürede yardımcı olacağız. Başvuru için şu bağlantıda bulunan formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz.

Birleşme sırasında aktaracak olduğunuz hesabın infazı seviyesi ve üzerinde ki seti GORDION’da ki eş değeri ile değil daha yüksek şekilde temin edilecektir.

BABYLON’daki hesaplara GORDION’da Verilenler;

BAYBLON sunucusunda incelenilen hesabınız birleşme işlemi ile GORDION’a aktarmak için uygun ise onaylandığı taktirde aşağıdaki armağanlar verilecektir.

Bu armağanlar BABYLON’da karakterinizde mevcut olan lapisli Efsane Ekipmanlara GORDION karşılığı olarak gelmektedir. 

2 Adet +10 Efsunlu 53’üncü Seviye İlahi Zırh (Ele 2 Özellikli)

4 Adet +16 Efsunlu 50-56’ıncı Seviye İlahi Silah (Ele 2 Özellikli)

1 Adet +10 Efsunlu 52’inci Seviye  Bacaklık

1 Adet +10 Efsunlu 50’inci Seviye İlahi Eldiven

1 Adet +10 Efsunlu 51’inci Seviye İlahi Bot

1 Adet 48’inci Seviye Pelerin

1 Adet Efsane Takı Seti

510 Adet Kısmet Akçesi

Altın 250.000.000

Birleşme ile BABYLON’daki karakterlere verilecek olan infaz

Karakter infazları ise belli oranlarda GORDION’u etkilemeyecek ancak BABYLON’dan gelecek oyuncuyu da pasife düşürmeyecek seviyede verilecektir.

Bu uygulamanın yönetimin oyunculara daha hızlı hizmet verebileceği BABAYLON sunucusunda hesabı olup GORDIONA aktarmak isteyen ya da daha önce BABYLON’da oynamış ancak oyuncu sayısı azlığı nedeni ile başka sunucuya geçmiş aynı şekilde GORDION sunucumuzda oynamak isteyip buna her hangi bir yol bulamayan oyuncular için en doğru karar olduğunu düşündük.

NOT : BABYLON sunucumuzun birleşme kararı olması ilerleyen zamanlarda eskisi gibi GORDION sunucumuzun artışı sonrasında tekrar açılmayacağı anlamına GELMEZ.

Daha kalabalık daha zevkli bir oyun için görüşmek dileği ile.
Shaiya TR Yönetimi.

Hızlı Başvuru Formu