Hangi sunucumuzun Web sitesine gitmek istiyorsunuz ? / Which of our server's website do you want to go to?

8 Mart 2018 Güncelleme Notları
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır

Merhaba Shaiyalılar,

3 Mart 2018 tarihli güncellememizde gelen yenilik ve düzenlemeler şu şekildedir;

  • Artık tüm 30 ve 15 karakter kendi haritalarında dirilecek ve asla o haritalardan çıkamayacaktır gerekli pot nesne vs… Depo yolu ile karakterlerine aktarım yapabileceklerdir. Bu seviyede ki pvp karakterleri için kendi dünyaları oluşması, 60’ı hiç bir şekilde etkilememesi için böyle bir uygulama yapıldı.
  • Daha öncelerinde seviye kasan karakterin çıplak yani orjinal hali ile kasmasının yeniler arasında zorluk farkını kapatmak için de +31. Seviye üzerinden, depolardan marketlerden ve tüm oyun genelinden verdiğimiz ÜCRETSİZ +10 efsunlu 15 ve 30 nesneler silinmiştir. Bu setler aynı şekilde kendi pvp haritalarında doğacak karakterler üzerinde yine olacaktır fakat seviye kasma ve farm için yüksek karakterlere aktarılamayacaktır.30 ve 15 haritalarına yeni droplar eklenecek pvp’nin daha keskin olması sağlanacaktır.Tüm 30 ve 15 karakterler kendi haritalarına göndeerilmiştir pazar charı olanlar var ise depo yoluyla yeni bir pazar charına aktarabilirler, karakterin haritadan çıkarılmasını teklif etmeyiniz.

 

  • Gruplar arası infaz paylaşımı aktif edilmiştir. Aynı haritada belli bir mesafede birbirine yakın olarak yapılan pvp lerde ki tüm gruplara infaz gidecektir.

 

  • FFA adı verilen etkinlik haritamız aktif edilmiştir. FFA haritası etkinliğinde tüm karakterler tek olacak kendi tarafında ki oyuncuya da saldırıp infaz kazanabilecektir.

 

  • Taraflar arası FISILTI özelliği kaldırılmıştır. Artık Öfke ve Işık arasında hiç bir şekilde iletişim olmayacaktır. Market açarak ya da karşı tarafta bir karakter açarak sohbet edilebilecek aynı zamanda uygulama öncesi gibi pm den rahatsızlık verici kelimeler kullanan oyuncuların uyarılma seçeneği de ortadan kalkmış karşı tarafa geçerek kişiyi rahatsız eden oyuncu direk ban cezası alacaktır.

İyi eğlenceler dileriz,

Shaiya Türkiye Ekibi