Hangi sunucumuzun Web sitesine gitmek istiyorsunuz ? / Which of our server's website do you want to go to?

Shaiya Türkiye 1. Yılını Doldurdu
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır
Merhaba Shaiyalılar,
 
16 Nisan 2016 Tarihinde [GM]Pasa tarafından sizlere sunulan Shaiya TR tam 1 yılını doldurdu. Oyunun ilk ve son durumu hakkında bilgi vermek isteriz.
 
Yukarıda ki tarihte oyun sadece Pasa’nın farm özlemi ile kalabalık oyuncu kitlesi olacağını bilmeden hiç bir beklentisi olmadan oyun hayata geçirildi.İlk başlarda bu oyunda akıla gelebilecek tüm nesneler kapalı çarşıda tüccarlardan ücretsiz şekilde temin edilerek direk pvp’ye çıkılabiliyordu,oyun dropları karmakarışıktı ve oyunda toplamda 10 ile 15 arası çevrimiçi oyuncu vardı.
 
Sonrasında oyuncu sayısında biraz artış göstermesi ile beraber oyunda ücretsiz verilen nesnelerin bazıları droplara eklendi ve oyuncular üzerinden silindi. Sayının daha da artışı ile beraber aynı şekilde ücretsiz nesnelerin tamamı kaldırılıp droplara eklenmiştir.
 
Daha sonra ise oyuncuların elinde mevcut olan yüksek seviyede ki nesneler toplu herkese eşit şekilde düşük seviye nesnelere çekilip oyunculara her hangi bir zarar vermeden tüm nesnelerden kısıtlanmış ve oyun dropları orjinal hale çevrilmiştir.Oyunun orjinal bir hal alması kimi oyuncuyu kışkırtsa da kimi oyuncunun çok daha hoşuna gitmiştir.
 
3-4 Aylık bir hizmet sonrasında oyunumuz güzel bir oyuncu kitlesine ulaşmış ve piyasada ki bir çok oyuncunun en gözde oyunlarından biri olmuştur.
 
Şimdi ise tamamı ile profesyonel çalışan bir yönetim, oyununa sadık,sahip çıkan görevliler ve oyunculara sahip olan bu oyun tam 1 yılını doldurdu.
 
Anlatmakla bitmeyecek olan bu serüveni kısaca özetlemeye çalıştık. Bugüne kadar yanımızda olan bizi destekleyen herkese teşekkürlerimizi sunar iyi eğlenceler dileriz.
 
Shaiya Türkiye Ekibi.
[GM]Pasa
 
 
1. Yıl şerefine aşağıda ki etkinliklerimiz sürpriz olarak bir kaç gün sürecektir.
* +1 İnfaz
* %50 EXP Bonusu
* %10 Altın düşme Bonusu
* %5 Drop Bonusu
* %5 Lapis yerleştirme Bonusu
* %5 Efsunlama Bonusu
* Kapalı çarşıya pelerin logo tüccarı
* Aşamalı SP 1500 den 1250’ye tek seferlik indirim hakkı 7 kişiye ye çıkarılmıştır.