Hemen Ücretsiz Kaydol !
Shaiya TR hakkında bilmeniz gerekenler
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır

Merhaba Shaiyalılar,

Shaiya TR hakkında bilmeniz gereken bir kaç önemli bilgi;
  1.  Resmi Shaiya TR Bölüm 8’e geçiş sonrasında USA sunucusu ile birleşmiş ve artık global bir şekilde tüm oyuncular bir arada toplanmış yabancı olmuştur ve resmi Shaiya TR sunucusu kapanmıştır.
  2.  Şuanda bulunduğunuz website yeni açılan 60. Seviye sınırlı Bölüm 4 Shaiya TR’ye aittir.Bu oyun  Private Server yani ” Özel Sunucu ” olarak açılmış , vergi dairesine kayıtlı ve devlet tarafından onaylanmış bir oyundur.
  3. Oyun hiç bir zaman Episode yani ( Bölüm ) değiştirmeyecek sadece Bölüm 4 olarak kalacaktır.
  4. Şu anda Shaiya piyasasında Shaiya TR adına sadece bu oyun sahiptir. Aşağıda verdiğimiz bağlantılar haricindeki hiç bir sosyal medya hesaplarına itimat etmeyiniz.
  5. Oyun kapanır mı ? Sorusuna vereceğimiz cevap, hiç bir zaman ebedi açık kalan,kapanmayan oyun yoktur. Sadece uzun yıllar açık kalan oyunlar vardır ve biz de bunlardan biri olacağız.
  6. Shaiya © ve AeriaGames © Nexon Korea Şirketi’nin kayıtlı markalarıdır. Bu terimlerin ve ilgili bütün materyallerin, logoların, ve imgelerin telif hakkı © AeriaGames’e aittir.Bu site hiçbir şekilde © Aeria Games ile bağlantılı veya © Aeria Games tarafından onaylı değildir.
Resmi Sosyal Medya Hesaplarımız

Websitemiz : https://www.shaiyatr.net
Forum : https://www.forum.shaiyatr.net
Facebook : https://www.facebook.com/ShaiyaTurkiye
Twitter : https://www.twitter.com/ShaiyaTurkiye
Instagram : https://www.instagram.com/ShaiyaTurkiye

İyi eğlenceler dileriz.
Shaiya TR Ekibi.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
DİSCORD SUNUCUMUZ
Ücretsiz Shaiya Oyna
BİZİ TAKİP EDİN