Hangi sunucumuzun Web sitesine gitmek istiyorsunuz ? / Which of our server's website do you want to go to?

180 Kişilik İnfaz Çekilişi!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır

Merhaba Shaiyalılar,

Yeni başlayanlara, infazı az olan vakti olmayıp infaz bakımından geride kalanlara müjde!
Bildiğiniz üzere daha önce, satışı yasak olmasına rağmen gizli şekilde hesabını satışa sunmuş, oyun açığını kullanmış ya da her hangi farklı bir sebepten dolayı süresiz ban cezası almış, geçmişte ki hesaplarda sağlam olanları tekrar hayata geçirmek adına satılığa çıkarmış ya da etkinlik yolu ile bir kaç oyuncumuza vermiştik. Şimdi ise bu hesapları sağlam şartı koymadan araştırıp listesini çıkardık ve tam olarak 180 adet 20.000-110.000 infaz arasında ki süresiz yasaklı hesap bulduk.

Oyunumuzda oldukça fazla infazsız oyuncu olması nedeni ile bir etkinlik düzenleyip bu hesapların tamamını infaz sayısı düşük oyuncularımıza ( yalnızca infaz şartı ile ) verip mevcut yasaklı hesaptan silmeye karar verdik.

Etkinlik için @shaiyaturkiye instagram hesabımızdan paylaşacağımız video altına 2 yorum atmanız ilk yorumda 10 adet instagram arkadaşınızı etiketleyip 2. yorumda ise oyun hakkında EMOJİ kullanmadan her hangi bir eleştiri yazmanız örnek ektedir. ve oyun içerisinde ki karakter isminizi eksiksiz bir şekilde belirterek etkinliğe katılım sağlayabileceksiniz ve belirtmek isteriz ki 180 katılım hakkımız var ve hepsi kazanacak!

Örnek Katılım;

Yorum yapılacak gönderi aşağıdadır.

Katılım sağlayan hesapları çekiliş ile elimizde ki infazlı karakterlere bölerek vereceğiz örneğin;
Elimizde 10 adet 110.000 infaza sahip karakter var ise katılan hesapların hepsini çekiliş sayfasına yazacağız ve 110.000 infaz için 10 kişi seçiyoruz deyip çekişi yapacağız.

Etkinlik şartları:

  1. Yorum attığınız instagram hesabınızın bizi takip ediyor olması ve sahte olmaması gerekmektedir ve 1 instagram hesabı ile 1 karaktere infaz alabilirsiniz.
  2.  Resim altına yazacağınız karakter ismine ait olan hesap -90.000 infaza sahip ve +65. seviyede olmalı ayrıca aynı IP adresi üzerinde başka infazlı karakter içeren hesap olmamalıdır.( Düşük seviye katılıp 65’e kastıktan sonra da ödülünü alabilir.)
  3. Belirtilen hesapta infazı yüksek başka bir karakter olmamalıdır.
  4.  İnfazı kazanan karakterler etkinlik sonrasında bir süre takibe alınacaktır eğer seviyelerini 70 e kasmaz ya da her hangi bir şekilde pve,pvp aktif olmazsalar infaz kendilerinden (unutma ve yeniden başlangıç taşı) verilmeden geri alınıp statları sıfırlanacaktır.

DİKKAT : Ödül olarak verilen infaz mevcut infazınızın üzerine yazılmaz!