Hangi sunucumuzun Web sitesine gitmek istiyorsunuz ? / Which of our server's website do you want to go to?

12 Mayıs Bakımı ile Gelen Yenilikler
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yazdır

Merhabalar,

Sizlerden gelen yoğun istekler ve şikayetler üzerine Sv.7 Lapis Kutu görevleri üzerinde gerekli çalışmaları yaptık ve bu bakım ile birlikte PL ve PR haritalarındaki bütün Sembol veren görevleri kaldırdık. Sembol’ler PL ve VR haritasında bulunan bütün yaratıklara drop olarak eklenmiştir. PL ve VR haritasındaki bütün yaratıklardan Sembol kasabilir ve kastığınız her 100 Sembole karşılık 1 Adet Sv.7 Lapis Kutusunu görev tüccarından alabilirsiniz.

Yeni Sembol Görevi 

Ek olarak PvP’yi daha eğlenceli hale getirmek için yeni bir İnfaz Görevi yaptık. Bu görev sizden 250 düşman öldürmenizi isteyecek ve size ödül olarak 3 Adet Sembol verecek.

Öfke Kardeşliği bu görevi Kanos güvenli noktasında bulunan Başkomutan Reinhart‘dan alacaktır. Tamamladıktan sonra tekrar Reinhart’a gelerek ödülünü alacak ve görevi tekrarlayacaktır.

Işık İttifakı bu görevi Kanos güvenli noktasında bulunan Başkomutan Cloud‘dan alacaktır. Tamamladıktan sonra tekrar Cloud‘a gelerek ödülünü alacak ve görevi tekrarlayacaktır.

Başlangıç Ekipmanı Güncellemesi

Screenshot_3Level kasılma kolaylığının sağlanması için artık Acemi Tılsım artık her stattan +25 verecektir.

Önemli Kural Yeniliği!

Otomatik kasma programı kullanımı cezası tüm çantaları silme ve üzerine ek olarak 2 hafta ban cezası olarak sabitlenmiştir.